Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Plasa sudata Ø 6x100x100 mm
- Număr anunț
- DA21171254
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- DONATO COM SRL (CUI 7988703)
- Cod CPV
- 44310000-6 · Articole din sarma (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 665,52 RON
- Valoare finală
- 665,52 RON
- Data publicării
- 10.09.2018 12:27
- Data finalizării
- 13.09.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.