Ofertă acceptată Cumpărare directă

Realizare racorduri canalizare

Număr anunț
DA21194351
Autoritate contractantă
ORASUL SOLCA (PRIMARIA) (CUI 4441000)
Furnizor / câștigător
IOMICAR SRL (CUI 26556736)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.860,95 RON
Valoare atribuită
64.860,95 RON
Data publicării
12.09.2018 13:32
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.860,95 RON

din 64.860,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.