Ofertă acceptată Cumpărare directă

HYDROCORTISONE SUCCINAT SODIC EIPICO 100 mg/HYDROCORTISONUM

Număr anunț
DA21201199
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
722,50 RON
Valoare atribuită
722,50 RON
Data publicării
13.09.2018 10:21
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

722,50 RON

din 722,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.