Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE MEDICAMENTE PENTRU DGASPC IASI CONF. SCRISORII DE INTENTIE , NR.26915 DIN 31.08.2018 LOT 2

Număr anunț
DA21194897
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
LARA FARM SRL (CUI 17974659)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.937,77 RON
Valoare atribuită
15.937,77 RON
Data publicării
12.09.2018 13:54
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.937,77 RON

din 15.937,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.