Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE CONURI CU ANTIBIOTIC PENTRU ALVEOLITE POSTEXTRACTIONALE - NEOCONES

Număr anunț
DA21188286
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
Furnizor / câștigător
DENTSTORE SRL (CUI RO29777715)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.254,25 RON
Valoare atribuită
4.254,25 RON
Data publicării
12.09.2018 08:58
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.254,25 RON

din 4.254,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.