Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelopa de vara si de iarna

Număr anunț
DA21198013
Autoritate contractantă
U.M. 0771GALATI (CUI 3127182)
Furnizor / câștigător
KILLTEC SRL (CUI RO6245590)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.600,79 RON
Valoare atribuită
12.600,79 RON
Data publicării
12.09.2018 16:53
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.600,79 RON

din 12.600,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.