Ofertă acceptată
Cumpărare directă
vialuri 1,5 ml, set 1000 buc
- Număr anunț
- DA21196451
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
- Furnizor / câștigător
- ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI RO11795620)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 277,49 RON
- Valoare atribuită
- 277,49 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 14:54
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
277,49 RON
din 277,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro