Ofertă acceptată Cumpărare directă

Steag Uniunea Europeana + steag Romania

Număr anunț
DA21194187
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Gheorghe Asachi" Botosani (CUI 3748457)
Furnizor / câștigător
LIBRARIILE COMPAS S.R.L. (CUI RO27242324)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
799,80 RON
Valoare atribuită
799,80 RON
Data publicării
12.09.2018 13:26
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

799,80 RON

din 799,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.