Ofertă acceptată Cumpărare directă

DVR 8 canele Full HD

Număr anunț
DA21192505
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
SYCOMAT ELECTRO TECHNIC SRL (CUI RO36122700)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
390,76 RON
Valoare atribuită
390,76 RON
Data publicării
12.09.2018 12:11
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

390,76 RON

din 390,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.