Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse odorifere si ceara
- Număr anunț
- DA21198254
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA OCTAV BANCILA CORNI (CUI 24030165)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 39810000-3 · Preparate odorifere si ceara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 831,09 RON
- Valoare atribuită
- 831,09 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 21:50
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
831,09 RON
din 831,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro