Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRAJITOR SANDWICH

Număr anunț
DA21198171
Autoritate contractantă
Fundatia Marah (CUI 16110867)
Furnizor / câștigător
MAGIC POOL SRL (CUI 34434837)
Cod CPV
39711330-1 · Prajitoare de paine electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,06 RON
Valoare atribuită
168,06 RON
Data publicării
12.09.2018 18:35
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,06 RON

din 168,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.