Ofertă acceptată Cumpărare directă

PHILIPS HR7776 ROBOT BUC 1000W

Număr anunț
DA21195848
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT " DUMBRAVA MINUNATA"NR.18 BRASOV (CUI 29357045)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39711210-4 · Roboti de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
679,83 RON
Valoare atribuită
679,83 RON
Data publicării
12.09.2018 14:29
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

679,83 RON

din 679,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.