Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AVIZIER
- Număr anunț
- DA21195000
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "ALBA CA ZAPADA (CUI 18262667)
- Furnizor / câștigător
- MIRTIMPROD (CUI RO6419602)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 403,38 RON
- Valoare atribuită
- 403,38 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 13:57
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
403,38 RON
din 403,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro