Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet jaluzele verticale 26 buc
- Număr anunț
- DA21130437
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,, NICOLAE VLAD,, PUCHENI (CUI 29145212)
- Furnizor / câștigător
- ANS UTIL TERMOPAN S.R.L. (CUI 37770203)
- Cod CPV
- 39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 13:19
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 08:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro