Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse articole si materiale de constructii si reparatii

Număr anunț
DA21196922
Autoritate contractantă
ORAS NEHOIU (CUI 4055807)
Furnizor / câștigător
FLOYAN SRL (CUI RO22943624)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.260,25 RON
Valoare atribuită
8.260,25 RON
Data publicării
12.09.2018 15:14
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.260,25 RON

din 8.260,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.