Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIMENT PORTLAND 42.5 R SAC 40 KG

Număr anunț
DA21184546
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "VASILE ALECSANDRI" SABAOANI (CUI 2613877)
Furnizor / câștigător
DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
928,85 RON
Valoare atribuită
928,85 RON
Data publicării
11.09.2018 14:08
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

928,85 RON

din 928,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.