Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport date STS

Număr anunț
DA21196480
Autoritate contractantă
COMUNA GUSOENI (PRIMARIA GUSOENI JUD. VALCEA) (CUI 2573845)
Furnizor / câștigător
DIGITAL CABLE SYSTEMS SA (CUI RO17307027)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.982,50 RON
Valoare atribuită
6.982,50 RON
Data publicării
12.09.2018 14:55
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.982,50 RON

din 6.982,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.