Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus purificare cu accesorii
- Număr anunț
- DA21193281
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE CHIMIE MACROMOLECULARA PETRU PONI (CUI RO11409036)
- Furnizor / câștigător
- AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
- Cod CPV
- 42996500-9 · Filtre pentru ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.100 RON
- Valoare atribuită
- 4.100 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 12:46
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.100 RON
din 4.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro