Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii la instalatia electrica de iluminat de siguranta.

Număr anunț
DA21203441
Autoritate contractantă
Municipiul Salonta (CUI 4593423)
Furnizor / câștigător
ELESAL SRL (CUI RO16376681)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.931,18 RON
Valoare atribuită
4.931,18 RON
Data publicării
13.09.2018 11:48
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.931,18 RON

din 4.931,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.