Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EXECUTIE ALIMENTARE CU APA pe strada Mihai Eminescu
- Număr anunț
- DA21201110
- Autoritate contractantă
- Comuna BAIA (CUI 4674790)
- Furnizor / câștigător
- COSMA 2006 SRL (CUI 18292293)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.600 RON
- Valoare atribuită
- 6.600 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 10:18
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.600 RON
din 6.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro