Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Extindere sistem de alimentare cu apa si retea de canalizare
- Număr anunț
- DA21197953
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRECI (CUI 4793960)
- Furnizor / câștigător
- EDILITAR GRECI SRL (CUI RO32081372)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294.464,80 RON
- Valoare finală
- 294.464,80 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 16:33
- Data finalizării
- 13.09.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.