Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Extindere sistem de alimentare cu apa si retea de canalizare
- Număr anunț
- DA21197925
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRECI (CUI 4793960)
- Furnizor / câștigător
- EDILITAR GRECI SRL (CUI RO32081372)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.968,26 RON
- Valoare atribuită
- 24.968,26 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 16:28
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.968,26 RON
din 24.968,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro