Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie si reglaj cazan de abur si pregatirea in vederea reautorizarii de functionare
- Număr anunț
- DA21192556
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- ADA TRUST EXIM SRL (CUI RO15792820)
- Cod CPV
- 45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.550 RON
- Valoare atribuită
- 9.550 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 12:13
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.550 RON
din 9.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro