Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,6% sub estimat

Lucrari de reparatii constructii, instalatii si electrice, in imobil existent

Număr anunț
DA21148867
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
Furnizor / câștigător
ECOCONSTRUCT UNION SRL (CUI RO30221593)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.385,60 RON
Valoare atribuită
93.818,88 RON 1,6% sub estimat
Data publicării
06.09.2018 10:59
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 08:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93.818,88 RON

din 95.385,60 RON estimat 1,6%

Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 1.566,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.