Ofertă acceptată Cumpărare directă

KASPERSKY INTERNET SECURITY 5 CALCULATOARE / 2ANI CU INSTALARE LA CLIENT

Număr anunț
DA21199793
Autoritate contractantă
Comuna Somes Odorhei (CUI 4291662)
Furnizor / câștigător
MEDIA IT SRL (CUI 15368788)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
639,24 RON
Valoare atribuită
639,24 RON
Data publicării
13.09.2018 09:23
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 09:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

639,24 RON

din 639,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.