Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ADAM-4561-CE; 1-port Isolated USB to RS-232/422/485 Converter cf anunt ADV1031886
- Număr anunț
- DA21196530
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 48921000-0 · Sisteme de automatizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.425 RON
- Valoare atribuită
- 2.425 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 14:57
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.09.2018 08:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.425 RON
din 2.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro