Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colectarea separata, transportul separat si depozitare deseuri municipale

Număr anunț
DA21203856
Autoritate contractantă
Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
Furnizor / câștigător
IRIDEX GROUP SALUBRIZARE SRL (CUI RO24342060)
Cod CPV
90500000-2 · Servicii privind deseurile menajere si deseurile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
13.09.2018 12:05
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.