Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 25,3% sub estimat

LYC-2 lyse analizor hematologie DF50 (5DIFF)

Număr anunț
DA40463990
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Gura Humorului (CUI 5347770)
Furnizor / câștigător
MEDICARE SOLUTIONS SRL (CUI 30042334)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.485 RON
Valoare atribuită
1.108,73 RON 25,3% sub estimat
Data publicării
25.05.2026 08:46
Termen limită
30.05.2026 17:00
Data finalizării
25.05.2026 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.108,73 RON

din 1.485 RON estimat 25,3%

Adjudecat la 74,7% din estimat · economie 376,27 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.