Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set Corpuri de iluminat dublu led

Număr anunț
DA21197906
Autoritate contractantă
LICEUL GRECO CATOLIC IULIU MANIU (CUI 10078511)
Furnizor / câștigător
Cloud IT & Security (CUI 36295026)
Cod CPV
31527260-6 · Sisteme de iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.099,16 RON
Valoare atribuită
2.099,16 RON
Data publicării
12.09.2018 16:26
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 16:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.099,16 RON

din 2.099,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.