Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICIU DE MONITORIZARE

Număr anunț
DA21197481
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit nr.26 Iasi (CUI 32224243)
Furnizor / câștigător
MOLID TEHNIC SERVICE S.R.L. (CUI RO24961414)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
12.09.2018 15:46
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.