Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie pentru ,,Reabilitare instalație apă curentă la Grădinița cu PP nr.15”

Număr anunț
DA21194998
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A UNITATILOR DE INVATAMANT PREUNIVERSITAR DE STAT SIBIU (CUI 14392273)
Furnizor / câștigător
CRISTAL SRL (CUI RO10759076)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.650 RON
Valoare atribuită
1.650 RON
Data publicării
12.09.2018 13:57
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.650 RON

din 1.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.