Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii organizare festivaluri

Număr anunț
DA21203182
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Ilfov (CUI 16771966)
Furnizor / câștigător
ROYAL STUDIO PRODUCTION SRL (CUI 37056205)
Cod CPV
79953000-9 · Servicii de organizare de festivaluri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109.510 RON
Valoare atribuită
112.000 RON
Data publicării
13.09.2018 11:37
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112.000 RON

din 109.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.