Ofertă acceptată Cumpărare directă

Organizare eveniment cultural "ARTA BASS si CULTURA in HANGAR"

Număr anunț
DA21198129
Autoritate contractantă
ASOCIATIA “ABC-MUZICA, ARTA SI ARHITECTURA” (CUI 37866767)
Furnizor / câștigător
CARDBOARDLACE (CUI 39812526)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.000 RON
Valoare atribuită
30.000 RON
Data publicării
12.09.2018 18:03
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
12.09.2018 18:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.000 RON

din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.