Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta si reprezentare juridica in fata instantelor de judecata dosar nr8786/278/2015
- Număr anunț
- DA21194832
- Autoritate contractantă
- Primaria orasului Uricani (CUI 4634647)
- Furnizor / câștigător
- Cabinet de avocat Tomescu Dumitru Daniel (CUI 21193192)
- Cod CPV
- 79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 12.09.2018 13:51
- Termen limită
- 17.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.09.2018 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.500 RON
din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro