Atribuită
Cumpărare directă
550 litrii solutie Adblue pentru autoturisme Renaul Trafic 2018, conf. ADV 1411587din 08.03.2024
- Număr anunț
- DA35250688
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0406 Constanta (CUI 4300582)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 5.170 RON
- Data publicării
- 13.03.2024 13:47
- Data finalizării
- 13.03.2024 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.