Ofertă refuzată Cumpărare directă

Catalog pentru clasa pregatitoare, (clasa 0), 36 elevi - duplex

Număr anunț
DA21198247
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 3 Moreni (CUI 29149940)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,49 RON
Valoare finală
193,49 RON
Data publicării
12.09.2018 21:36
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 17:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.