Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 12,6% sub estimat

OREZ

Număr anunț
DA21213067
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DACIA PITESTI (CUI 5010005)
Furnizor / câștigător
ROCADA OFFICE GRUP SRL (CUI RO30041487)
Cod CPV
03211300-6 · Orez (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69,36 RON
Valoare atribuită
60,60 RON 12,6% sub estimat
Data publicării
14.09.2018 10:37
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60,60 RON

din 69,36 RON estimat 12,6%

Adjudecat la 87,4% din estimat · economie 8,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.