Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie, a doua etapa

Număr anunț
DA21207267
Autoritate contractantă
MINISTERUL ECONOMIEI (CUI 24931499)
Furnizor / câștigător
MAYBAMA HOLDING S.R.L. (CUI 36885094)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
779,30 RON
Valoare atribuită
779,30 RON
Data publicării
13.09.2018 14:25
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

779,30 RON

din 779,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.