Ofertă acceptată Cumpărare directă

Propan

Număr anunț
DA21193437
Autoritate contractantă
COMUNA DAIA (CUI 5123675)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
Cod CPV
09122110-4 · Propan lichefiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.925 RON
Valoare atribuită
5.925 RON
Data publicării
12.09.2018 12:53
Termen limită
17.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.925 RON

din 5.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.