Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cuiere din inox

Număr anunț
DA21216333
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
KULINOX PRODUCT SRL (CUI RO31931025)
Cod CPV
39144000-3 · Mobilier de baie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.720 RON
Valoare atribuită
6.720 RON
Data publicării
14.09.2018 12:46
Termen limită
19.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.720 RON

din 6.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.