Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pungi sterilizare autoadezive indicator abur/oxid etilena BO 3
- Număr anunț
- DA21210934
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- CRISMED SRL (CUI RO17750635)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.256 RON
- Valoare atribuită
- 1.256 RON
- Data publicării
- 14.09.2018 09:02
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.256 RON
din 1.256 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro