Ofertă acceptată
Cumpărare directă
set masa (180x70cm) cu doua banci rabatabile
- Număr anunț
- DA21209478
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUMINA (CUI 4671807)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.126 RON
- Valoare atribuită
- 5.126 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 16:27
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.126 RON
din 5.126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro