Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE SUPERIOARE DEZOSATE CURCAN REFRIGERATE

Număr anunț
DA21207080
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GG LONGINESCU (CUI 4639075)
Furnizor / câștigător
COZA COM PROD SRL (CUI RO1447385)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,91 RON
Valoare atribuită
208,91 RON
Data publicării
13.09.2018 14:17
Termen limită
18.09.2018 17:00
Data finalizării
13.09.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208,91 RON

din 208,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.