Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Produse de origine animala, carne si produse din carne
- Număr anunț
- DA21203250
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU COPII CU DEFICIENTE AUDITIVE BUZAU (CUI 4233866)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI RO5288797)
- Cod CPV
- 15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 435,75 RON
- Valoare atribuită
- 435,75 RON
- Data publicării
- 13.09.2018 11:40
- Termen limită
- 19.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
435,75 RON
din 435,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro