Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier

Număr anunț
DA21184479
Autoritate contractantă
AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI RO2577146)
Furnizor / câștigător
Q TEST SA (CUI RO16310091)
Cod CPV
71521000-6 · Servicii de supraveghere a santierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.860 RON
Valoare atribuită
20.860 RON
Data publicării
11.09.2018 14:05
Termen limită
16.09.2018 17:00
Data finalizării
14.09.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.860 RON

din 20.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.