Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,3% sub estimat
Legume conservate
- Număr anunț
- DA21204736
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- DEFNE SELOS SRL (CUI 30391750)
- Cod CPV
- 15322100-2 · Suc de tomate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 550 RON
- Valoare atribuită
- 520,80 RON 5,3% sub estimat
- Data publicării
- 13.09.2018 12:42
- Termen limită
- 18.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.09.2018 08:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
520,80 RON
din 550 RON estimat
5,3%
Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 29,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.