Ofertă refuzată Cumpărare directă

articole si materiale pentru instalatii

Număr anunț
DA21145169
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA ”SARATA MONTEORU” Buzau (CUI 25457840)
Furnizor / câștigător
OMNI MARKET SRL (CUI 18520545)
Cod CPV
39715300-0 · Echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
339,75 RON
Valoare finală
339,75 RON
Data publicării
05.09.2018 20:05
Data finalizării
14.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.