Ofertă acceptată Cumpărare directă

para dus

Număr anunț
DA21626485
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "SAVA BRANCOVICI (CUI 3519070)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT SAVA LENI SRL (CUI RO15661027)
Cod CPV
42132200-5 · Piese pentru robinete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42 RON
Valoare atribuită
42 RON
Data publicării
01.11.2018 11:11
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42 RON

din 42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.