Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii frane microbuze scolare Ford Transit
- Număr anunț
- DA21614788
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA "CONSTANTIN PAUNESCU" RECAS (CUI 4527390)
- Furnizor / câștigător
- SICOE NICOLAIE PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 21885606)
- Cod CPV
- 34322000-0 · Frane si piese pentru frane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.374 RON
- Valoare atribuită
- 12.374 RON
- Data publicării
- 31.10.2018 11:17
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.374 RON
din 12.374 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro