Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat
Servicii de reparatii auto - AB 08 UUV
- Număr anunț
- DA21598554
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- AUROCAR 2002 SRL (CUI RO11690410)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.215 RON
- Valoare atribuită
- 1.205,42 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 30.10.2018 08:52
- Termen limită
- 04.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.205,42 RON
din 1.215 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 9,58 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.